Pohled do zrcadla
08.11.

Potřebujete plastického chirurga, nebo spíše psychologa?

Pohled do zrcadla ve vás vyvolává smutek a depresi? Možná víc než šikovné ruce plastického chirurga potřebujete psychoterapii i přifouknout nízké sebevědomí.

O 10 let mladší - Dana a Vladimír celý díl
aktualizováno dnes 13:57

O 10 LET MLADŠÍ: Celý díl 7. 11. 2018

V dalším premiérovém dílu pořadu O 10 let mladší se představili manželé Stránští, kteří si ve svém vztahu prošli krizí. Podařilo se jim naleznout ztracené sebevědomí a zachrání své manželství?

O 10 let mladší - akvárium eye
07.11.

Je to traktorista a má sedlácký styl oblékání: Dana z O 10 let mladší s kritikou na svého manžela souhlasila

Ani Vladimír se nevyhnul hodnocení kolemjdoucích v nákupním centru. Na své konto si vyslechnul tvrdou kritiku. Nikomu se nelíbilo zejména jeho oblečení.

O 10 let mladší - Stránští
aktualizováno 05.11.

Manželé Dana a Vladimír Stránští

Manželé Stránští procházejí vztahovou krizí. Připadá jim, že si přestali rozumět a od změny vzhledu si slibují i zlepšení jejich manželské situace.

O 10 let mladší - eye zuby
aktualizováno 01.11.

NEBYLO V TV: Krok po kroku. Jak probíhala operace Zuzaniných zubů? VIDEO

Jedním ze Zuzaniných komplexů byly i její zuby. Nevzhledné plomby jí bránily v úsměvu. Televizní kamery natočily záběry ze stomatologické ordinace a nahlédly Zuzaně přímo do dutiny ústní...

O 10 let mladší - eye - 2
aktualizováno 05.11.

PŘED A PO: Podívejte se na neuvěřitelnou proměnu Zuzky a Pavlíny z O 10 let mladší! FOTOGALERIE

Zuzana a Pavlína jsou nejlepší kamarádky. V životě si už vytrpěly své a to se také poznamenalo na jejich obličejích a postavách. Díky pořadu O 10 let mladší se ale všechno změnilo. Jak jim to sluší po zásahu profesionálů z řad plastických chirurgů a stylistů?

O 10 let mladší - Krabice
31.10.

Hádali jí o 20 let více, smáli se jí: Zuzana z O 10 let mladší navrhuje po drsné kritice radikální řešení

Zuzana se před svou proměnou postavila do akvária v nákupním centru a náhodní kolemjdoucí ji hodnotili. To, co si od nich musela vyslechnout, ji neuvěřitelně sebralo.

O 10 let mladší - Manželé Renata a Jan Gruberovi
aktualizováno 24.10.

Manželé Renata a Jan Gruberovi

Renata a Jan neměli jednoduchý život. Oba dva si prošli manželstvím, které nebylo vůbec růžové. Jakmile se ale potkali, začali znovu žít naplno. Jejich předešlé trápení se však odrazilo na jejich vzhledu. Jak jejich celá proměna dopadne?