O 10 let mladší - Hanka a Magda - eye - 3
10.12.

JE TLUSTÁ A STARÁ! Vypadá jako vysloužilá divoženka, slyší Magda od lidí. Tipují jí o 20 let víc

Kamarádky Magdaléna a Hanka si musely vytrpět ostrou kritiku kolemjdoucích lidí. Kvůli jejich vzhledu jim lidé tipují skoro o dvacet let více, než je jejich skutečný věk.

O 10 let mladší - Hanka a Magda - eye - 2
aktualizováno 10.12.

Kamarádka Hana Marková a Magdalena Kadasi

Kamarádky Hanka a Magda za sebou mají podobný osud. Obě zůstaly bez partnera a střechy nad hlavou. Dostaly až na ubytovnu, kde se seznámily. Od té doby je pojí nerozlučné přátelství.

O 10 let mladší - Petra Kuncová - eye - 3
aktualizováno 04.12.

Petra Kuncová

Petra je už od dětství na všechno sama, a proto je jí věnován i celý díl pořadu O 10 let mladší. V životě to měla velmi těžké. Z vážných rodinných důvodů musela předčasně dospět, aby se dokázala postarat o svého bratra.

O 10 let mladší - Kočálkovi - eye - 1
01.12.

ŽIVOT PO PROMĚNĚ: Dvojici z O 10 let mladší přibyla spousta starostí

V zatím posledním díle pořadu O 10 let mladší měli diváci možnost sledovat Josefínu a Petera Kočálkovy. Ke všedním starostem přibyla páru, který je spolu už od dětství, další práce – musí se postarat o malého vnoučka. V pořadu TV Nova ale oba dostali šanci udělat alespoň něco se svým vzhledem. A kladné reakce okolí na sebe nenechaly dlouho čekat!

O 10 let mladší - Kočálkovi - eye - 5
28.11.

PŘED A PO: Vrátilo se manželům ztracené mládí? FOTO

Láska Josefíny a Petera trvá už od dětství. Čas se však bohužel podepsal na jejich zevnějšku. Za vším ale chtějí udělat tlustou čáru a být opět krásní. Podařila se odborníkům tato náročná proměna?

O 10 let mladší - Josefína
aktualizováno 26.11.

VIDEO: Josefína z O 10 let mladší se trápí kvůli vnoučkovi. Malý chlapeček má smutný osud

Josefína se velmi trápí kvůli osudu svého vnoučka. Toho totiž opustila jeho maminka a manželé Kočalkovi mu tedy chtějí vše vynahradit a dát to nejlepší možné zázemí.

O 10 let mladší - Josefína a Peter - 23
aktualizováno 26.11.

Manželé Josefína a Peter Kočalkovi

Josefína a Peter se milují už od dětství. Společně si prožili spoustu radostných i těch méně šťastných okamžiků. Celý život velmi tvrdě pracovali a navíc vychovávají malého vnoučka, kterého se zřekla jeho matka.

O 10 let mladší - eye zuby
aktualizováno 01.11.

NEBYLO V TV: Krok po kroku. Jak probíhala operace Zuzaniných zubů? VIDEO

Jedním ze Zuzaniných komplexů byly i její zuby. Nevzhledné plomby jí bránily v úsměvu. Televizní kamery natočily záběry ze stomatologické ordinace a nahlédly Zuzaně přímo do dutiny ústní...

O 10 let mladší - Manželé Renata a Jan Gruberovi
aktualizováno 25.10.

NEBYLO V TV: Exkluzivní záběry z ordinace. Podívejte se, jak Janovi dělali nové zuby

Jan měl největší problém se svými zuby. Už nějaký čas totiž žádné neměl, a proto musel nosit protézu. V pořadu O 10 let mladší však jeho trápení vyřešili a Jan má nyní nové zuby. Jak tento zákrok probíhal? Podívejte se na video, které jste v televizi neviděli!

O 10 let mladší - Manželé Renata a Jan Gruberovi
aktualizováno 26.10.

SLZY A BOLEST: Jan z pořadu O 10 let mladší se během oběda zhroutí. Stydí se!

Jan z nového pořadu O 10 let mladší musel v životě překonat hodně překážek, se kterými si hravě poradil. Stále je však jedna věc, která ho velmi trápí...