O 10 let mladší - Dáda a Tomáš - self - 1
aktualizováno 09.11.

KOMPLEXY a nulové sebevědomí: S Tomášem nechce nikdo jít dokonce ani na pivo!

Dva dlouholetí kamarádi mají kvůli svému vzhledu malé sebevědomí. Komplexy jsou způsobeny především obezitou nebo řídnutím vlasů.

O 10 let mladší - Stránští
aktualizováno 05.11.

Manželé Dana a Vladimír Stránští

Manželé Stránští procházejí vztahovou krizí. Připadá jim, že si přestali rozumět a od změny vzhledu si slibují i zlepšení jejich manželské situace.

O 10 let mladší - eye - 2
aktualizováno 05.11.

PŘED A PO: Podívejte se na neuvěřitelnou proměnu Zuzky a Pavlíny z O 10 let mladší! FOTOGALERIE

Zuzana a Pavlína jsou nejlepší kamarádky. V životě si už vytrpěly své a to se také poznamenalo na jejich obličejích a postavách. Díky pořadu O 10 let mladší se ale všechno změnilo. Jak jim to sluší po zásahu profesionálů z řad plastických chirurgů a stylistů?

O 10 let mladší eye
aktualizováno 29.10.

Kamarádky Pavlína Blehová a Zuzana Skalová

Zuzku a Pavlínu pojí už 7 let mimořádné přátelství. Jsou nerozlučná dvojka a pracují ve stejném zaměstnání a bydlí v jednom domě. Protože se ale ve svém životě starají převážně o druhé, nemají čas samy na sebe, což se odrazilo na jejich vzhledu i psychice.

O 10 let mladší - Manželé Renata a Jan Gruberovi
aktualizováno 24.10.

PŘED A PO: Manželé Renata a Jan Gruberovi prošli neuvěřitelnou proměnou! FOTOGALERIE

Renata a Jan si v životě prošli nemalým trápením, což se také odrazilo na jejich vzhledu. Po účasti v pořadu O 10 let mladší se ale vše změnilo! Jak jim to sluší po proměně? Podívejte se!

O 10 let mladší - Manželé Renata a Jan Gruberovi
aktualizováno 24.10.

Manželé Renata a Jan Gruberovi

Renata a Jan neměli jednoduchý život. Oba dva si prošli manželstvím, které nebylo vůbec růžové. Jakmile se ale potkali, začali znovu žít naplno. Jejich předešlé trápení se však odrazilo na jejich vzhledu. Jak jejich celá proměna dopadne?