O 10 let mladší - Katarína
aktualizováno 26.11.

PÁTRÁNÍ PO KATARÍNĚ: Jak dnes žije nenapravitelná alkoholička? VIDEO

Honza má novou lásku a Katarína tedy žije svůj život bez něj. Pokoušeli jsme se zjistit, co nyní nenapravitelná alkoholička dělá a jak zvládá život bez Honzy.

O 10 let mladší - Jan Chrt - eye
22.11.

Honza si po proměně vzhledu našel jinou! Prozradil, v čem je lepší než Katarína

Honza našel po změně svého vzhledu novou lásku. Vztah si nemůže vynachválit, a i když tvrdí, že se ve svém věku už nemůže zamilovat, nová dáma ho doslova uhranula. V rozhovoru prozradil čím!

O 10 let mladší - Katarína a Jan - před a po - 2
aktualizováno 21.11.

NEVIDĚLI JSTE V TV: Záběry z operace křečových žil jsou jen pro silné žaludky! Podívejte se na sál

Honza díky pořadu O 10 let mladší podstoupil operaci křečových žil. Díky exkluzivním záběrům přímo z operačního sálu se můžete podívat, jak tento zákrok probíhá.

O 10 let mladší - Katarína a Jan - před a po - 1
aktualizováno 21.11.

PŘED A PO: Jak dopadla náročná proměna Kataríny a Honzy? FOTO

Katarína a Honza prožívali bouřlivý vztah. Do pořadu se však přihlásili především kvůli celkovému restartu Katarínina života, který byl plný alkoholu. Podařilo se jí nakonec překonat závislost a žít normálním životem?

O 10 let mladší - operace Drahomíry
aktualizováno 15.11.

BEZ CENZURY: Operace prsou není nic pro slabé povahy! Nůž pronikne až do masa. VIDEO

Drahomíra si přála nová prsa – a to se jí taky splnilo. Podívejte se na exkluzivní záběry přímo z operačního sálu a zjistěte, jak vypadá operace prsou se vším všudy!

O 10 let mladší - pupík eye
08.11.

NEBYLO V TV: Dana v pořadu O 10 let mladší přišla o pupík!

Kvůli modelaci břicha přišla Dana o svůj pupík. Plastický chirurg se jí proto rozhodl vytvořit úplně nový a hezčí. Podívejte se na exkluzivní záběry přímo z operace!

O 10 let mladší - Dana a Vladimír celý díl
aktualizováno 14.11.

O 10 LET MLADŠÍ: Celý díl 7. 11. 2018

V dalším premiérovém dílu pořadu O 10 let mladší se představili manželé Stránští, kteří si ve svém vztahu prošli krizí. Podařilo se jim naleznout ztracené sebevědomí a zachrání své manželství?

O 10 let mladší - PŘED A PO_ DANA A VLADIMÍR - 1
aktualizováno 26.11.

PŘED A PO: Úžasná proměna manželů Stránských vás dostane! FOTOGALERIE

Dana a Vladimír jsou manželský pár. V životě toho spolu zažili mnoho a nechyběly ani takové události jako týrání jejich vnoučka. To vše se poznamenalo na jejich psychice i zevnějšku. Podařilo se špičkovým plastickým chirurgům a stylistům z manželů udělat zcela nový a stylový pár, který je navíc sebevědomý?

O 10 let mladší - eye - 2
aktualizováno 05.11.

PŘED A PO: Podívejte se na neuvěřitelnou proměnu Zuzky a Pavlíny z O 10 let mladší! FOTOGALERIE

Zuzana a Pavlína jsou nejlepší kamarádky. V životě si už vytrpěly své a to se také poznamenalo na jejich obličejích a postavách. Díky pořadu O 10 let mladší se ale všechno změnilo. Jak jim to sluší po zásahu profesionálů z řad plastických chirurgů a stylistů?

O 10 let mladší eye
aktualizováno 29.10.

Kamarádky Pavlína Blehová a Zuzana Skalová

Zuzku a Pavlínu pojí už 7 let mimořádné přátelství. Jsou nerozlučná dvojka a pracují ve stejném zaměstnání a bydlí v jednom domě. Protože se ale ve svém životě starají převážně o druhé, nemají čas samy na sebe, což se odrazilo na jejich vzhledu i psychice.

O 10 let mladší-Renata a Jan - 5
aktualizováno 24.10.

ŽIVOT PLNÝ NÁSILÍ se odrazil na jejím vzhledu: O 10 let mladší Renata touží po změně!

Renata si v životě zažila spoustu utrpení. Podepsalo se to i na její tváři. Nyní se snaží společně se svým manželem o restart.