Má za sebou obrovský kus cesty: Připomeňte si, jak na Nově začínala Martina Randová

Publikováno 18.10.2019


Druhá řada pořadu O 10 let mladší opět přináší na televizní obrazovky naprosto unikátní podívanou v podobě radikálních proměn téměř dvou desítek lidí. Nově bude diváky show provázet oblíbená herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová. A je to právě ona, kdo za poslední dobu zásadně omládl a zkrásněl! Je to náhoda?

Ačkoliv je Martina v očích diváků televize Nova už pár let zapsaná jako Heluš Švarcová, moderování pro ni nebylo žádnou novinkou. Sice se s pořadem tak velkých rozměrů zatím nesetkala, ale o to víc svědomitě a pečlivě se na natáčení jednotlivých epizod připravovala.

Martina je velmi empatickou osobností, a tak se dokázala bez problémů hned v prvních vteřinách vcítit do kůže všech účinkujících. Kromě toho, že se o ně postarala ve studiu, navštěvovala je i při zákrocích, a seznámila se dokonce i s rodiny a přáteli všech aktérů. Pro mnohé z nich se stala velikou oporou a nepostradatelnou součástí jejich životního restartu.

Sama Martina ale také prošla neuvěřitelnou proměnou své vizáže. Za poslední roky doslova rozkvetla a vypadá lépe než kdy dřív. Připomeňte si, jak se coby Heluš Otradovská, s šíleným make upem, tmavými vlasy a rolí zákeřné potvory, objevila na obrazovkách TV Nova poprvé a jaký kus cesty má za sebou!

Premiérový díl O 10 let mladší si nenechte ujít už ve středu 23. října v půl desáté večer na TV Nova!