Náročný casting a celá řada změn: Jak vybírala režisérka O 10 let mladší páry do pořadu?

Publikováno 17.10.2019


Jelikož se premiéra prvního dílu druhé řady pořadu O 10 let mladší blíží, je na čase představit úspěšnou režisérku Janu Rezkovou, která za tímto unikátním projektem stojí! V rozhovoru promluvila nejen o tom, jaké změny diváky čekají, ale také o nové moderátorce Martině Randové.

Kdybyste měla pořad O 10 let mladší představit…

Pořad O 10 let mladší je směska lifestylu a zároveň reality. Letos jsme se rozhodli, že divákům představíme i rodiny nebo kamarády aktérů, protože jsou to často oni, kdo je do pořadu přihlásil.

Co je hlavní metou či cílem pořadu O 10 let mladší?

Cílem je zlepšit vizáž našich respondentů, ale vzhledem k tomu, že natáčení a veškeré operace trvají více jak měsíc, snažíme se pracovat i s jejich duševní kondicí.

Čím je letošní řada jiná než ta z podzimu 2018?

Oproti minulé řadě jsme se pokusili jít více do hloubky. Což znamená, že kromě možná trochu povrchního lifestylového zaměření pořadu jsme se snažili sledovat příběhy dvojic i to, co se děje v jejich okolí.

Ke změně došlo i v roli moderátora. Jaká je Martina Randová, kterou diváci znají jako Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2?

Martina je v roli moderátorky báječná, velice empatická a já jsem moc ráda, že ji diváci TV Nova budou mít možnost poznat i jinak. Je to bytost s velkým srdcem, pro protagonisty pořadu má mimořádné pochopení a moc jim fandí. Proměnu s nimi naplno prožívá.

Premiérový díl O 10 let mladší si nenechte ujít už ve středu 23. října v půl desáté večer na TV Nova!


Petra Kuncová

Petra Kuncová

Petra je už od dětství na všechno sama, a proto je jí věnován i celý díl pořadu…