Odešla do Ameriky za přítelem a dceru nechala samotnou. Přesto si nepřijde jako špatná matka! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Petru v dětství opustila matka. Musela ji zastoupit v domácnosti – její bratr potřeboval, aby se o něj postarala. Přerušila kvůli tomu dokonce školu, což nesla velmi těžce...

Doposud se radikálních proměn účastnily dvojice. „Petra měla tak těžký život, že si zasloužila, abychom jí věnovali speciální díl,“ potvrzuje producentka pořadu Šárka Volemanová.

O 10 let mladší: Rozhodla se změnit svůj život o 180 stupňů - 1
Zdroj: TV Nova

Když byla Petra malá, zemřel její tatínek při tragické nehodě na motorce. Jeho smrt zatočila se vztahy v celé rodině. Matka odešla za svým přítelem do Ameriky, kde zůstala celých 8 let, a Petra musela zanechat střední školy, aby se starala o svého tehdy 16letého bratra. Brzy otěhotněla a musela rychle dospět. „Mamka, když se vrátila, to si pamatuji jako dneska, přišlo mi strašně divné jí znovu říkat mami. Do dneška jsou naše vztahy zvláštní,“ říká Petra.

O 10 let mladší - Petra Kuncová - ukázky - 22
Zdroj: TV Nova

Starosti života zanechaly stopy nejenom v jejím srdci, ale vepsaly se i do její tváře. Vrásky, kruhy pod očima a vyndávací zuby vůbec nepatří k jejímu věku (35). Dnes už je sama mámou dvou dětí, ale rozhodla se svůj život změnit. Začala zase chodit do školy, kde zasedla do lavice se spolužáky stejně starými, jako je její syn. Životní restart v show O 10 let mladší bude ale narušen další ránou z kruhu nejbližší rodiny.

16

GALERIE: Problémy s maminkou

Zdroj: TV Nova

O 10 let mladší - Petra Kuncová - ukázky - 23

Hodnocení:

Jak se Petřina proměna vzhledu povede, sledujte dnes ve 21:40 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


 

TV Nova