ŽIVĚ: Odpovídal odborník na stravu Pavel Suchánek z pořadu O 10 let mladší

Výživový poradce Pavel Suchánek
Zdroj: TV Nova

Chcete zhubnout a nevíte jak? Nejste spokojeni se svým stravováním a nevíte, jak to změnit? Poradí vám výživový expert Pavel Suchánek, který pomáhá účastníkům pořadu O 10 let mladší. Ptejte se prostřednictvím formuláře na webu TN.cz nebo na Facebooku O 10 let mladší.

Pořad O 10 let mladší mění vzhled lidí, kteří nejsou spokojeni sami se sebou a kromě plastických operací a nového stylingu potřebují změnit také své stravovací návyky. Výživový poradce Pavel Suchánek má na starosti to, aby se naučili jíst tak, aby to jejich tělu maximálně vyhovovalo

Rozhovorem bude provázet moderátorka a reportérka televize Nova Veronika Petruchová, kterou mohou poslední dobou sledovat zejména diváci Snídaně a pořadu o celebritách Život ve hvězdách. Ptát se můžete ve formuláři na stránkách TN.cz, stejně jako na facebookových stránkách pořadu O 10 let mladší.

Pavel Suchánek vystudoval biologii na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Od roku 2009 do roku 2016 na ní působil jako pedagog. Pracoval také jako výzkumný pracovník v Národní referenční laboratoři pro virové hepatitidy při Státním zdravotním ústavu, v Ústavu hematologie a krevní transfuze a od roku 2000 působí jako výzkumný a vývojový pracovník v Centru výzkumu chorob srdce a cév v Laboratoři pro výzkum asterosklerózy při IKEM.

Pavel Suchánek je autorem či spoluautorem 50 odborných textů. Pravidelně přednáší na různých konferencích. Spolupracoval na několika mezinárodních projektech. Je vedoucím nutričním specialistou české fotbalové reprezentace.

Většího odborníka na zdravou výživu v České republice jen těžko najdete. Ptejte se i vy!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova